Витяг з інструкції...

Витяг з інструкції щодо організації навчально-виховного процесу

в Богородчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у 2020-2021 н.р.

Форма навчання

Відповідно до Тимчасових рекомендацій  МОЗ України та МОН України, з метою мінімізації контактів між дітьми запроваджується «змішане навчання» (з 02 вересня класи будуть поділені на 2 групи: перша група тиждень навчається очно, друга – дистанційно; наступного тижня - навпаки). Відбувається апробація технічного супроводу процесу «змішаного» навчання, зокрема і його дистанційної складової. Перші класи навчаються у звичайному режимі. Навчання відбуватиметься в основному в одному приміщенні впродовж дня (за винятком уроків фізкультури, інформатики, поділу на групи в української та іноземної мов, групи продовженого дня). Заборонено покидати приміщення школи для придбання їжі.

Вхід у приміщення

відбувається відповідно до 4 розроблених маршрутів: центральні двері (права та ліва сторона), від стадіону та від вулиці Лесі Українки. Вхід та перебування у приміщенні школи батьків та інших родичів суворо заборонено (крім тих, що супроводжують учнів з інклюзивною формою навчання).

Використання масок

Заходити у приміщення слід у правильно одягнутих масках (закриваючи рот і ніс). Під час перерв перебувати у масках, під час уроків маски дозволено знімати. Зміна одноразових масок - кожні три години. Для масок обов'язково мати zip-пакет чи папку на кнопці): один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни  з табличкою призначення.

Користування антисептиком та рідким милом

 При вході слід обробити руки антисептиком. Дитина може мати власний антисептик. Повертаючись у клас, дитина повинна ретельно вимити руки з милом. Дозволено використання тільки паперових одноразових рушників.

Маршрути руху в приміщенні

Обов`язковим є дотримання розмітки: стрілками біля перил позначено входи до класів, стрілками біля шафок – виходи з класів. У їдальні нанесено додаткову розмітку (див.нижче).

Організація харчування

У школі налагоджено 2 варіанти: гаряче харчування та буфет. Обов`язковим є дотримання соціальної дистанції під час перебування у їдальні та маршрутів руху, позначених стрілками на підлозі: «зелена» для входу, «червона» - на вихід. Учням, які харчуються самостійно, рекомендуємо запакувати їжу в контейнери.

Самопочуття школярів

Батьки зобов`язані кожного ранку виміряти температуру дітям. За будь-яких ознак респіраторного захворювання (кашель, нежить, головний біль, загальна слабкість, температура) дитина залишається вдома, батьки повідомляють класного керівника до початку занять. За умови поганого самопочуття в школі учень повідомляє про стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника.

Питний режим

Пити воду з кранів заборонено. Кожна дитина повинна мати власну пляшку води (іншого напою).

Прибирання та дезінфекція приміщення

Після кожного уроку відбувається провітрювання приміщення упродовж 10 хвилин. Після закінчення навчання проводиться прибирання та дезінфекція робочих поверхонь, дверних ручок, місць загального користування.

Поведінка в шкільному автобусі

Вхід дозволено тільки при наявності респіратора або захисної маски.

Робота групи продовженого дня

Група буде працювати за звичним графіком. Діти перебуватимуть у 2 приміщеннях.

Отримання інформації та комунікація з класними керівниками

Спосіб комунікації батьки спільно з класним керівником вирішують самостійно. Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Viber. Офіційну інформацію можна отримати на сайті школи bogorod.kl.com.ua

 

З повагою адміністрація закладу

 

 

 

 

 

Увійти