ВИТЯГ з РОЗПОРЯДЖЕННЯ Богородчанської РДА № 379 від 13.12.2017 р.  

«Про організацію проведення обліку дітей шкільного віку та учнів»

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09. 2017 р. №684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів" та з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей шкільного віку та учнів в районі, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти, керуючись ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 1.Закріпити за відповідними сільськими, селищними радами та загальноосвітніми навчальними закладами такі території обслуговування, що належать до сфери їх управління:

2. Богородчанська селищна рада - Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ст., № 1, смт.Богородчани

 

ВИТЯГ з РІШЕННЯ   виконкому Богородчанської селищної ради

від 05 травня  2017 року № 298      смт Богородчани

Про встановлення мікрорайонів для загальноосвітніх шкіл № 1, 2 в селищі Богородчани

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 5.3 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, виконком селищної ради вирішив:                                          

1. Затвердити межі мікрорайонів: - школи № 1: 

- вулиці Т. Шевченка від № 37 до № 95 (непарна сторона), від № 34 до № 112 (парна сторона), Гірника, гірника бічна, Василя Стуса, Молодіжна, Молодіжна бічна, Вишнева, Петраша, Петраша бічна, Лятишевського, Січинського, Грушевського, Тиха, Могильницького, 550-річчя Богородчан, Паркова, Паркова бічна, Українська, Надрічна, Руднєва, Зелена, Сагайдачного, Миру, Лесі Українки, Заболотна, Івана Франка, Крута, Богдана Хмельницького, Богдана Хмельницького бічна, Ясна, Івасюка, Підгірська, Затишна.                                                                                     

  2. Враховуючи наповнюваність шкільних приміщень, зобов'язати директорів шкіл № 1 і № 2 дотримуватись правил прийому дітей в школи з своїх мікрорайонів.

 

Селищний голова                                                                                                               Ростислав Заремба

Увійти