Атестація

СПИСОК УЧИТЕЛІВ

Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника,

Зареєстрованих на навчання за програмами підвищення кваліфікації

в Івано-Франківському ОІППО

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Предмет/посада

Термін

курсів

варіант

1.

Аннюк Мар»яна Іванівна

інформатика

22-24.11

УІІТ варіант 3  

2.

Басанець Віталій Васильович

хімія

14-18.06

УХ варіант 3

3.

Бойко Ярослава Миколаївна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

4.

Бугера Надія Олександрівна

заступник директора

16-20.09

КЗЗСО2 варіант 1

історія

09-11.11

УІСП варіант 2

5.

Васильків Жанна Миронівна

зарубіжна література

22-26.02

УЗЛ варіант 3

6.

Вербовський Андрій Володимирович

фізкультура

01-05.03

УФК варіант 2 

7.

Винник Мирослава Василівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

8.

Вінтоняк Лідія Михайлівна

біологія

04-06.10

УБЕ варіант 4

9.

Воронич Надія Василівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

10.

Галабура Оксана Василівна

англійська мова

04-06.10

УАМ варіант 2

11.

Гарбуз Надія Вікторівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

12.

Гаркава Людмила Миколаївна

математика

07-11.06

УМ варіант 4

13.

Гатич Іван Дмитрович

захист України, географія

01-05.02

УГЕ варіант 1

14.

Глушак Ірина Михайлівна

німецька, англійська мова

11-14.05

УНМ варіант 1

15.

Говдяк Василь Васильович

музичне мистецтво

29.09-01.10

УММ варіант 2 

16.

Гоголь Іванна Володимирівна

англійська мова

21-25.10

УАМ варіант 1

17.

Гоголь Людмила Миронівна

логопед

15-19.02

ЗУЛ варіант 3

18.

Гречанюк Надія Іванівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

19.

Грицак Надія Мирославівна

біологія

05-09.04

УБЕ варіант 4

20.

Гулян Ольга Михайлівна

фізкультура

01-05.03

УФК варіант 2 

21.

Гуменяк Оксана Миронівна

інформатика

22-24.11

УІІТ варіант 3  

22.

Дем’янчук Наталія Михайлівна

практичний психолог

29.09-01.10

ПР варіант 3

захист України

07-11.10

УЗУ варіант 2

23.

Дидич Іванна Іванівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

24.

Дирів Галина Михайлівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

25.

Дмитришин Лідія Василівна

англійська мова

21-25.10

УАМ варіант 1

26.

Долотко Василь  Дмитрович

фізкультура

15-19.02

УФК варіант 4

27.

Драй Ольга Павлівна

укр. мова і літ., осн. хр.етики

31.05-04.06

УХЕ варіант 2

28.

Загірняк Лілія Богданівна

українська мова і література

01-05.02

УУМ варіант 6

29.

Заремблюк Катерина Василівна

асистент учителя

11-14.05

АВІ варіант 1

30.

Івоняк Ольга Василівна

правознавство, гром.освіта

15-19.02

УІСП варіант 3

31.

Кедик Людмила Леонідівна

трудове навчання (техн.)

22-26.03

УТНТТ варіант 3

32.

Костишин Богдана Володимирівна

англійська мова

19-23.04

УАМ варіант 4

33.

Кочкодан Віра Русланівна

історія

21-25.06

УІСП варіант 4

34.

Кочкодан Руслан Адамович

фізика

19-23.04

УІФА варіант 4

35.

Криховська Мар’яна Михайлівна

бібліотекар

25.11-01.12

БЗЗСО варіант 1

36.

Кулібаба Марія Миколаївна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

37.

Курилюк Галина Іванівна

українська мова і література

08-12.02

УУМ варіант 1

38.

Кутенець Інна Антонівна

географія, асист. учителя

11-14.05

АВІ варіант 1

39.

Лисак Юрій Олександрович

асистент учителя

14-18.06

АВІ варіант 3

40.

Лукач Мар’яна Костянтинівна

асистент учителя

01-05.03

АВІ варіант 4

41.

Луцак Оксана Львівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

42.

Мазур Ірина Миронівна

англійська мова

22-26.02

УАМ варіант 1

43.

Мандзюк Наталія Гаврилівна

фізика, математика

13-15.09

УФІА варіант 1

44.

Михайлишин Надія Степанівна

педагог-організатор

01-05.02

ПО варіант 1

45.

Михащук Анжела Василівна

музичне мистецтво

26-28.10

УММ варіант 2 

46.

Онкалюк  Ігор Іванович

директор

09-11.11

КЗЗСО4 варіант 1

математика

21-25.10

УМ варіант 5

47.

Павлучинська Лілія Леонідівна

географія

31.05-04.06

УГЕ варіант 1

48.

Павлюк Тетяна Володимирівна

асистент учителя

11-14.05

АВІ варіант 1 

49.

Палій Наталія Ярославівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

50.

Писклинець Надія Михайлівна

українська мова і література

08-12.02

УУМ варіант 1

51.

Поворозник Ірина Іванівна

основи здоров`я

14-18.06

УОЗ варіант 2

52.

Процак Оксана Ігорівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

53.

Пушик Ганна Іванівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

54.

Репешко Артур Петрович

історія, правознавство

14-18.06

УІСП варіант 3

55.

Романюк Наталія Степанівна

німецька мова

08-12.02

УНМ варіант 1

56.

Роспопа Ірина Мирославівна

англійська мова

08-12.02

УНМ варіант 1

57.

Руденко Ірина Богданівна

заступник директора

12-16.04

ЗДВР варіант 3

початкові класи

07-11.06

УПК  варіант 1

58.

Сав’юк Людмила Миколаївна

біологія

11-14.05

УБЕ варіант 2

59.

Семків Надія Дмитрівна

заступник директора

21-25.06

КЗЗСО4 варіант 1

українська мова і література

22-24.11

УУМ варіант 7

60.

Сеньковська Жанна Іванівна

математика

26-28.10

УМ варіант 3

61.

Середюк Леся Зіновіївна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

62.

Сімакова Марія Олександрівна

математика

07-11.06

УМ варіант 1

63.

Соломка Вікторія Василівна

англійська мова

15-19.02

УАМ варіант 4

64.

Стасюк Марія Миколаївна

трудове навчання

07-11.10

УТНТО варіант 5

65.

Стоцька Людмила Антонівна

зарубіжна літ., інформатика

19-23.04

УЗЛ варіант 2

66.

Тимів Ірина Богданівна

українська мова і література

14-18.06

УУМ варіант 2

67.

Тимків Любов Йосипівна

історія

21-25.06

УІСП варіант 4

68.

Тріфонова Антоніна Петрівна

зарубіжна література

01-03.11

УЗЛ варіант 4 

69.

Фарфанюк Віра Михайлівна

вих. ГПД,  початкові класи

07-11.06

УПК варіант 5

70.

Федюк Ольга Олександрівна

обр.мист.,трудове навчання

14-18.06

УТНТО варіант 5 

71.

Ярема Надія Михайлівна

початкові класи

22-26.02

УПК варіант 1

72.

Яремчак Уляна Володимирівна

початкові класи

07-11.06

УПК варіант 1

соціальний педагог

07-11.10

СП варіант 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увійти